حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پیشرفت فیزیکی فاز ۲ فولاد بافت به ۸۳‌درصد رسید

پیشرفت فیزیکی فاز ۲ فولاد بافت به ۸۳‌درصد رسید

پیشرفت فیزیکی فاز ۲ فولاد بافت به ۸۳‌درصد رسید

میزان پیشرفت فیزیکی کارخانه احیای مستقیم شماره ۲ مجتمع فولاد بافت به ۱/ ۸۳‌درصد رسید و طبق برنامه، تست سرد آن تا پایان بهمن ماه سال‌جاری آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت با اعلام این مطلب افزود: مطابق برنامه زمان‌بندی، با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان، مشاوران و توانمندی‌‌‌های داخلی، خط تولید شماره۲ کارخانه در خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به بهره‌‌‌برداری خواهد رسید.

شیرآلات صنعتی تهران

عطارد گودرزی گفت: با شروع عملیات بهره‌‌‌برداری از فاز دوم کارخانه، برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۰۰ نفر به طور غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌شود که اولویت جذب با جوانان بومی منطقه خواهد بود.

به گفته مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت، با توجه به شرایط تحریم، استراتژی شرکت در زمینه تامین تجهیزات و قطعات، تکیه بر دانش بومی و در حد امکان تامین از داخل کشور بوده، به گونه‌‌‌ای که بیش از ۸۵‌درصد تجهیزات و قطعات موردنیاز از تامین‌‌‌کنندگان داخلی انجام شده است.

وی با اشاره به تولید آهن اسفنجی فولاد بافت از ابتدای دی ماه سال ۱۴۰۰ تا دوم آذرماه امسال به میزان ۸۰۰‌هزار تن معادل ظرفیت اسمی کارخانه احیا، تحقق ظرفیت اسمی کارخانه در مدت زمان یادشده (۱۱ماه) با وجود محدودیت‌های پیش آمده در حوزه تامین برق و گاز، این دستاورد را حاصل تلاش کارکنان مجتمع فولاد بافت دانست.

شیرآلات صنعتی تهران
شیرآلات صنعتی تهران

گودرزی همچنین ثبت رکورد تولید در شهریور ماه سال‌جاری به میزان ۸۰‌هزار و ۱۴۰ تن و صادرات نخستین محموله آهن اسفنجی این شرکت به میزان ۳۵۰۰ تن آهن اسفنجی را از نتایج کلیدی ثبت شده در کارنامه شرکت ذکر کرد.

 

#خرید لوله مانیسمان

‫0/5 ‫(0 نظر)

اخبار و مقالات آموزشی

دکتر

فولاد

doctorfolad.com

با ما تماس بگیرید