8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

برترین تولید کنندگان شیرآلات صنعتی جهان

 Definitely Emerson (USA)

  1. Flowserve (USA)
  2. KSB (Germany)
  3. KITZ (Japan)
  4. VELAN (USA)
  5. Bray (USA)
  6. IMI (UK)
  7. AVK (Denmark)
  8. Request For A Quick Quote
  9. Pressure Control Valves Manufacturers – THINKTANK

از سال 2020، همه‌گیری ویروس کرونا COVID-19 کل تجارت جهانی را تحت تأثیر قرار داده بود و بسیاری از صنایع، به ویژه تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی را تحت تأثیر قرار داده است.

قیمت مواد اولیه بسیار ناپایدار است، فقط برای ژانویه تا آگوست 2021، در حال حاضر 4 زمان برای بازار شیرآلات به دلیل مواد، از جمله چدن، فولاد ریخته گری، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد دوبلکس و غیره افزایش یافته است. شیرهای توپی، شیرهای پروانه‌ای، دریچه‌های دروازه، شیرهای گلوب، شیرهای کنترل، سوپاپ‌های کنترل یا سایر شیرها، همگی تحت تأثیر بازار مواد خام هستند.

بر اساس گزارش تحقیقات بازار متفقین، انتظار می‌رود اندازه بازار جهانی شیرآلات صنعتی در سال 2028 به 93,664.9 میلیون دلار برسد، از 58,547.9 میلیون دلار در سال 2020، با رشد CAGR 6 درصدی از 2021 تا 2028. شیرهای صنعتی در صنایع فرآیندی برای جهت‌گیری استفاده می‌شوند. تنظیم و کنترل گازها، دوغاب ها، مایعات، بخارات و غیره. شیرهای صنعتی عمدتاً با استفاده از فولاد کربن، چدن، فولاد ضد زنگ و سایر آلیاژهای فلزی با عملکرد بالا برای به دست آوردن کنترل جریان کارآمد در صنایعی مانند آب و فاضلاب، نفت و نیرو، مواد غذایی و نوشیدنی، مواد شیمیایی و غیره تولید می شوند. (اگر علاقه مند به جزئیات بیشتر در مورد این گزارش هستید، لطفا اینجا را کلیک کنید.)

بنابراین ما هنوز ایمان داریم که انتظار بازار شیرآلات صنعتی را داشته باشیم. امروز قصد داریم در مورد 8 تولید کننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2020 صحبت کنیم.

شرکت اول Definitely Emerson (USA)

 
امرسون یکی از بهترین شرکت های تولید شیرآلات صنعتی است. امرسون در سال 1890 (ایالات متحده آمریکا) تأسیس شد که تاکنون 131 سال سابقه دارد. دامنه تجاری امرسون شامل سیستم های کنترل فرآیند، فن آوری های آب و هوا، فن آوری های قدرت، اتوماسیون صنعتی، موتورهای الکتریکی، سیستم های ذخیره سازی، ابزار حرفه ای و ابزار است.
اگر می خواهید بدانید که کدام برندها متعلق به امرسون هستند، واقعاً شما را شوکه خواهد کرد، می توانید آن را در ویکی پدیا پیدا کنید.
آشناترین قسمت شیر ​​امرسون، برند FISHER است که یک نقاشی معمولی سبز است.
شیرهای کنترل فیشر 6
شیرهای کنترل فیشر 15
شیرهای کنترل فیشر 4
شیرهای کنترل فیشر 3
شیرهای کنترل فیشر 2
در گزارش سالانه امرسون 2020، آنها 3.1 میلیارد دلار جریان نقدی عملیاتی و 16.8 میلیارد دلار فروش خالص دریافت کردند، بازده کل سرمایه (پس از کسر مالیات) در سال 2020 به 16.8 درصد رسید. این داده ها واقعاً چشمگیر و نتایج دلگرم کننده است. همانطور که می دانید از آنجایی که اپیدمی حداقل یک ربع از زمان بسته شده است.
بنابراین قطعا امرسون اولین جایگاهی را که می‌خواهم به آن اختصاص دهم، به دست آورد.

برخی از محصولات شرکت تولید کننده شیرآلات صنعتی امرسون Definitely Emerson