حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022

برترین تولید کنندگان شیرآلات صنعتی جهان

Definitely Emerson (USA)

  1. Flowserve (USA)
  2. KSB (Germany)
  3. KITZ (Japan)
  4. VELAN (USA)
  5. Bray (USA)
  6. IMI (UK)
  7. AVK (Denmark)
  8. Request For A Quick Quote
  9. Pressure Control Valves Manufacturers – THINKTANK

از سال 2020، همه‌گیری ویروس کرونا COVID-19 کل تجارت جهانی را تحت تأثیر قرار داده بود و بسیاری از صنایع، به ویژه تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی را تحت تأثیر قرار داده است.

قیمت مواد اولیه بسیار ناپایدار است، فقط برای ژانویه تا آگوست 2021، در حال حاضر 4 زمان برای بازار شیرآلات به دلیل مواد، از جمله چدن، فولاد ریخته گری، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد دوبلکس و غیره افزایش یافته است. شیرهای توپی، شیرهای پروانه‌ای، دریچه‌های دروازه، شیرهای گلوب، شیرهای کنترل، سوپاپ‌های کنترل یا سایر شیرها، همگی تحت تأثیر بازار مواد خام هستند.

بر اساس گزارش تحقیقات بازار متفقین، انتظار می‌رود اندازه بازار جهانی شیرآلات صنعتی در سال 2028 به 93,664.9 میلیون دلار برسد، از 58,547.9 میلیون دلار در سال 2020، با رشد CAGR 6 درصدی از 2021 تا 2028. شیرهای صنعتی در صنایع فرآیندی برای جهت‌گیری استفاده می‌شوند. تنظیم و کنترل گازها، دوغاب ها، مایعات، بخارات و غیره. شیرهای صنعتی عمدتاً با استفاده از فولاد کربن، چدن، فولاد ضد زنگ و سایر آلیاژهای فلزی با عملکرد بالا برای به دست آوردن کنترل جریان کارآمد در صنایعی مانند آب و فاضلاب، نفت و نیرو، مواد غذایی و نوشیدنی، مواد شیمیایی و غیره تولید می شوند. (اگر علاقه مند به جزئیات بیشتر در مورد این گزارش هستید، لطفا اینجا را کلیک کنید.)

بنابراین ما هنوز ایمان داریم که انتظار بازار شیرآلات صنعتی را داشته باشیم. امروز قصد داریم در مورد 8 تولید کننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2020 صحبت کنیم.

شرکت اول Definitely Emerson (USA)

امرسون یکی از بهترین شرکت های تولید شیرآلات صنعتی است. امرسون در سال 1890 (ایالات متحده آمریکا) تأسیس شد که تاکنون 131 سال سابقه دارد. دامنه تجاری امرسون شامل سیستم های کنترل فرآیند، فن آوری های آب و هوا، فن آوری های قدرت، اتوماسیون صنعتی، موتورهای الکتریکی، سیستم های ذخیره سازی، ابزار حرفه ای و ابزار است.
اگر می خواهید بدانید که کدام برندها متعلق به امرسون هستند، واقعاً شما را شوکه خواهد کرد، می توانید آن را در ویکی پدیا پیدا کنید.
آشناترین قسمت شیر ​​امرسون، برند FISHER است که یک نقاشی معمولی سبز است.
شیرهای کنترل فیشر 6
شیرهای کنترل فیشر 15
شیرهای کنترل فیشر 4
شیرهای کنترل فیشر 3
شیرهای کنترل فیشر 2
در گزارش سالانه امرسون 2020، آنها 3.1 میلیارد دلار جریان نقدی عملیاتی و 16.8 میلیارد دلار فروش خالص دریافت کردند، بازده کل سرمایه (پس از کسر مالیات) در سال 2020 به 16.8 درصد رسید. این داده ها واقعاً چشمگیر و نتایج دلگرم کننده است. همانطور که می دانید از آنجایی که اپیدمی حداقل یک ربع از زمان بسته شده است.
بنابراین قطعا امرسون اولین جایگاهی را که می‌خواهم به آن اختصاص دهم، به دست آورد.

 

شرکت دوم فلوسرو Flowserve (USA)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

Flowserve یک شرکت یکپارچه با سابقه طولانی است که در سال 1790 (ایالات متحده آمریکا) تأسیس شد، تا کنون بیش از 200 سال سابقه دارد. جالب است بدانید، شرکت Flowserve 100 سال بیشتر از تاریخ امرسون تاسیس شده است،

امروزه، Flowserve یک شرکت سهامی عام با فروش سالانه 4 میلیارد دلار، بیش از 17500 کارمند، فعالیت در بیش از 50 کشور و بیش از 300 مکان در سراسر جهان است.

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

جریان خدمت تاریخ محدوده تجاری Flowserve شامل پمپ ها، مهر و موم ها، دریچه ها، محرک و ابزار دقیق، دستگاه های بازیابی انرژی، سیستم های دیکک هیدرولیکو غیره است.

در گزارش مالی نهایی Flowserve منتهی به 31 دسامبر 2020، فروش سالانه 3.728 م

یلیارد دلار و سود ناخالص 1.116 میلیارد دلار است، اما بازده متوسط دارایی خالص آن تنها 5.2 درصد است. شما می توانید هر گزارش سالانه را در سایت رسمی شرکت ببینید.

تفاوت FISHER از  FLOWSERVE ترجیح می دهد که از رنگ قرمز و سفید برای محرک و دریچه های خود استفاده کند. همانطور که تصویر محصول شیرآلات زیر از FLOWSERVE مشاهده می کنید.

 

شرکت سوم KSB (Germany)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

KSB تولید کننده پیشرو پمپ ها، شیرآلات صنعتی و خدمات مرتبط است. KSB در سال 1871 (آلمان) تاسیس شد، تجارت KSB SE & Co. KGaA شامل پمپ ها، شیرآلات و خدمات مرتبط برای کاربردهای صنعتی، خدمات ساختمان، مدیریت آب و فاضلاب و همچنین فرآیندهای انرژی و معدن است.

در گزارش مالی سالانه KSB در سال 2020، درآمد فروش 2208 میلیون یورو، سفارش خرید 2143 میلیون یورو است. به نامه سهامداران و شرکای تجاری، ما می توانیم چالش های همه گیر KSB را بسیار ببینیم، اثرات آن مستلزم تعدیل و تغییر در هر سطحی از جمله مدیریت شرکت است. از طریق تنظیم مجدد KSB، می‌توانیم ببینیم که KSB تجارت خود را به سه بخش Pump، Valves و KSB SupremeServ تقسیم کرده است.

برای بازار پمپ، KSB بر صنعت عمومی، معدن، انرژی، خدمات ساختمانی، پتروشیمی و صنعت آب تمرکز دارد. بر اساس بازار پمپ ها و مشتریان، KSB محصولات شیر ​​خود را بسیار موثرتر می کند و با راه حل های بهینه مشتریان را راضی می کند.

 

شرکت چهارم کیتز KITZ (Japan)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

KITZ در سال 1951 (ژاپن) تاسیس شد که اولین تولید کننده در ژاپن بود که شروع به استفاده از پرس فورج گرم برنجی کرده است. گروه KITZ دارای سه بخش تجاری است: تجارت تولید شیرهای هسته ای، تجارت تولید میله برنجی و سایر بخش ها.

در مورد بخش تجاری تولید شیر، 83.2٪ از فروش را به خود اختصاص می دهد. کسب و کار تولید میله برنجی 15.4 درصد از فروش را به خود اختصاص می دهد و سایرین 1.4 درصد از فروش را به خود اختصاص می دهند.

برای سال منتهی به 31 دسامبر 2020، تنها از مارس تا دسامبر تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفت که منجر به یک سال مالی نامنظم 9 ماهه شد. فروش خالص تلفیقی نسبت به سال گذشته با 9837 میلیون ین کاهش به 84245 میلیون ین رسید. فروش خالص در کسب و کار تولید سوپاپ با کاهش سالانه 5662 میلیون ین به 70129 میلیون ین رسید.

به دلیل کاهش تقاضا ناشی از شیوع COVID-19 و قیمت ضعیف نفت خام، بازارهای خارج از کشور KITZ تنها فروش چین افزایش یافت، سایرین شامل ایالات متحده، اروپا و آسیا همه فروش ها کاهش یافت. این سال نه تنها برای KIZT بلکه برای بسیاری از برندهای بین المللی شیرآلات سال سختی است.

 

مقاله پیشنهادی : چرا باید از دکتر فولاد شیرآلات صنعتی بخریم؟

 

شرکت پنجم ولان VELAN (USA)8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

Velan یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان در شیرآلات صنعتی، به ویژه شیرهای توپ فورج، شیرهای دروازه فورج، شیرهای گلوب فورج، شیرهای چک فورج و تله بخار می باشد. این شرکت در سال 1950 تاسیس شده است و با فناوری پیشرفته و توانایی نوآوری، شیرآلات Velan بیشتر در صنایع حساس که برای شرایط فشار بالا، دمای بالا و یا شرایط برودتی است، کار می کنند.

در سال منتهی به سال مالی 2020، فروش Velan به 371.6 میلیون دلار رسید، حتی در شرایط همه گیر کووید-19 که تحت تأثیر قرار گرفته است، هنوز 4.7 میلیون دلار یا 1.3 درصد نسبت به سال 2019 دارد. فروش به طور مثبت تحت تأثیر افزایش محموله‌های عملیات KSB در ایتالیا قرار گرفت که همچنان رکورد عقب مانده را برای صنایع بالادستی نفت و گاز تحویل می‌داد.

 

شرکت پنجم بری Bray (USA)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

بری بیش از 30 سال نام تجاری جهانی بین المللی شیرآلات صنعتی دارد که به بیش از 40 کشور خدمات ارائه می دهد. این یکی از تولیدکنندگان برتر محصولات و لوازم جانبی کنترل جریان و اتوماسیون در جهان است.

محصولات اصلی بری شامل محرک ها، شیرهای توپی، شیرهای پروانه ای، سوپاپ های چک، شیرهای دریچه ای چاقویی و سایر لوازم جانبی می باشد.

از گزارش Incfact که آخرین بار در 16 آگوست 2021 به روز شد، درآمد بری 100 تا 500 میلیون دلار است. بیشتر محصولات بری برای سوخت های جایگزین، مواد شیمیایی و پتروشیمی، مواد غذایی و آشامیدنی، صنایع عمومی، HVA، کشتی سازی و دریایی، معدن و فلزات، نفت و گاز، داروسازی و بیوتکنولوژی، برق/FGD، خمیر و کاغذ، و صنعت آب فاضلاب و … استفاده می شود.

 

شرکت هفتم ای ام ای IMI (UK)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

تاریخچه IMI را می توان به سال 1862 برمی گردد، زیرا تجارت شیرآلات صنعتی ​​توسط IMI Critical Engineering انجام می شود که دریچه ها و محرک های بسیار تخصصی برای دما و فشار شدید و همچنین عملیات چرخه ای شدید ساینده یا خورنده است.

در گزارش سالانه IMI مبنی بر اینکه سفارش بسته شدن در سال 2020 522 میلیون پوند بوده است که نسبت به سال 2019 یک درصد افزایش داشته است. صنایع اصلی شیرآلات IMI همچنان بر انرژی فسیلی، نفت و گاز، پتروشیمی، هسته ای، دریایی و داروسازی متمرکز هستند.

سفارشات نفت و گاز 134 میلیون پوندی 9 درصد افزایش یافت و با 58 میلیون پوند سفارشات LNG جدید ساخت و ساز و همچنین رشد 11 درصدی قطعات حمایت شد. سفارشات پالایشگاهی و پتروشیمی 177 میلیون پوندی 20 درصد کاهش یافت که نشان دهنده کاهش بودجه ساخت و ساز جدید و بودجه تعمیر و نگهداری در سال است.

سفارشات برق 190 میلیون پوندی 5 درصد افزایش یافت و رشد خوبی در ساخت و سازهای جدید حاصل پروژه های نیروگاه های خورشیدی گازسوز و متمرکز بود. در داخل پاور، سفارشات زغال سنگ نیو ساخت و ساز در مجموع تنها 16 میلیون پوند در سال بود که اکنون کمتر از 3 درصد از فعالیت سفارشات بخش را تشکیل می دهد. سفارشات قطعات پس از فروش زغال سنگ در سال تا حد زیادی ثابت بود که منعکس کننده انعطاف پذیری پایگاه نصب شده این بخش است. بیش از 60٪ از این سفارشات مربوط به شیرهای نصب شده در تاسیسات مدرن و/یا موقعیت مطلوب است که این اطمینان را ایجاد می کند که این سالیانه مهم در آینده ادامه خواهد داشت.

سفارشات دریایی 33 میلیون پوندی 51 درصد کمتر از سال گذشته بود که به دلیل سفارش چند ساله بزرگ دریافتی در سال 2019 انتظار می رفت. و دسترسی جغرافیایی

سفارشات هسته ای در سال 38 درصد افزایش یافت و به 78 میلیون پوند رسید که بیش از 90 درصد از فعالیت ها در بازار افترمارکت بود. مزایای حیاتی IMI از سرمایه‌گذاری مداوم برای نصب جدیدترین فناوری‌ها در تاسیسات قدیمی‌تر انرژی هسته‌ای به منظور افزایش قابل توجه عمر این دارایی‌ها است.

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

 

شرکت هفتم AVK (Denmark)

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

AVK در سال 1941 تأمین مالی شد و تجارت اصلی در ابتدا تولید کمپرسور برای کارخانه‌های تبرید و برودتی است که بیشتر مشتریان آن از دانمارک محلی هستند.

گزارش مالی شرکت‌های گروه AVK نشان می‌دهد که فروش در سال 2019/20 به 6.0 میلیارد کرون کرونه رسیده است که نسبت به سال قبل 4 درصد رشد داشته است. علیرغم تأثیر همه گیری ها و محدودیت های اعمال شده در سراسر جهان برای مهار ویروس، فروش مثبتی است.

گروه AVK بر روی 3 بخش اصلی تجاری متمرکز است: AVK Water، AVK صنعتی، و AVK Advanced Manufacturing.

AVK Water به بازارهای تامین آب و گاز، فاضلاب و حفاظت در برابر آتش با طیف وسیعی از محصولات شیرآلات، هیدرانت ها و لوازم جانبی خدمات ارائه می دهد. AVK Industrial بر اساس شرکت هایی مانند Orbinox، InterApp و Wouter Witzel ساخته شده است که برنامه جامعی از راه حل های شیر را به مشتریان در زمینه تصفیه آب، تولید برق، نفت و گاز، بخش دریایی، خمیر کاغذ و کاغذ، معدن، صنایع شیمیایی ارائه می دهند. ، جداسازی هوا و سایر بخش ها.

8 تولیدکننده برتر شیرآلات صنعتی در سراسر جهان در سال 2022 دکتر فولاد

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

اخبار و مقالات آموزشی

دکتر

فولاد

doctorfolad.com

با ما تماس بگیرید