حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

بومی بودن بیشتر تجهیزات فولاد شادگان

بومی بودن بیشتر تجهیزات فولاد شادگان

بومی بودن بیشتر تجهیزات فولاد شادگان
بومی بودن بیشتر تجهیزات فولاد شادگان

دکتر فولاد: مدیرعامل شرکت فولاد شادگان با اشاره به اینکه این شرکت آسیبی به تالاب شادگان نمی‌‌‌رساند، گفت: عمده تجهیزات و قطعات مورد استفاده در شرکت بومی شده‌‌‌اند. حسین کهزاد اظهار کرد: حمل‌ونقل آسان تولیدات فولاد شادگان با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن به اسکله فولاد خوزستان در بندر امام خمینی (ره) از ویژگی‌‌‌های بارز این شرکت است.

وی افزود: فولاد شادگان با توجه به نزدیک بودن به آب‌‌‌های آزاد از لحاظ جانمایی مناسب بوده و آسیبی از آن متوجه تالاب شادگان نیست، علاوه بر آن تصفیه‌‌‌خانه پساب شهری طی یک تفاهم‌‌‌نامه با شرکت آبفا به کارخانه منتقل شده است و آب مصرفی شرکت از آن تامین می‌شود.

مدیرعامل فولاد شادگان

با بیان اینکه این شرکت نخستین تولیدکننده فولاد اسفنجی در کشور است، تاکید کرد: با توجه به اینکه جنوب کشور به آب‌‌‌های آزاد نزدیک‌‌‌تر هستند، صنایع آب‌‌‌بر باید در این نقاط احداث و راه‌‌‌اندازی شود، این در حالی است که تاکنون در برخی مواقع عکس آن رخ داده و صنایع آب‌‌‌بر در مرکز کشور که در شرایط خشکی قرار دارند ایجاد شده‌‌‌اند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف ایجاد نواحی و شرکت‌های صنعتی ایجاد شبکه‌‌‌های جمع‌آوری و احداث تصفیه‌‌‌خانه‌‌‌های فاضلاب پساب صنعتی و بهداشتی است، اضافه کرد: طرح احداث پساب صنعتی و بهداشتی در مجتمع شرکت صنعت فولاد شادگان با هدف تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی مجتمع و استفاده مجدد از آن در حال احداث است.

شیرآلات صنعتی تهران

کهزاد ادامه داد: اجرای سیستم پایش آنلاین، طرح جنگل و احداث فضای سبز، انبار قطعات یدکی مکانیزه و احداث پست برق جنبی از دیگر مسوولیت‌‌‌های اجتماعی این شرکت است که تاکنون صورت گرفته است. وی با بیان اینکه اولویت استخدام در شرکت صنعت #فولاد شادگان بومی بودن نیروها بوده است، اظهار کرد: اکنون ۷۳درصد از نیروی کار ما بومی هستند.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان اضافه کرد: باتوجه به اینکه منطقه شادگان پیش از این صنعتی نبوده و نیروی کارآمد صنعتی نداشته یکی از کارهای ما این است که با همکاری فنی و حرفه‌‌‌ای بحث آموزش و مهارت‌آموزی را به طور جدی پیگیری کنیم تا جوانان با مهارت موردنیاز جذب شرکت شوند‌‌‌.

شیرآلات صنعتی تهران
شیرآلات صنعتی تهران

وی همچنین با بیان اینکه عمده تجهیزات ما بومی شده هستند و حجم زیادی از قطعات را بومی کردیم، اظهار کرد: تنها دو قطعه تاکنون بومی نشده‌اند که آن هم طی توافق‌نامه‌‌‌ای قرار شده تا کمپرسورهای سانتریفیوژ را به یکی از سازندگان داخلی واگذار کنیم.

مدیرعامل شرکت فولاد شادگان در ادامه به برنامه‌‌‌های آینده این شرکت اشاره و اظهار کرد: برنامه داریم که در سال آتی اینترنت اشیا (iot) را با هدف یکپارچه کردن فرآیندهای موجود در سازمان از سطوح پایین تا فرآیندهای لایه کسب و کار، راه‌‌‌اندازی کنیم. کهزاد گفت: همچنین در نظر داریم واحد فولادسازی را با ظرفیت ۸۰۰‌هزار تن بیلت راه‌‌‌اندازی کنیم و با انجام اصلاحاتی، ظرفیت واحد احیا را به یک میلیون تن برسانیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)

اخبار و مقالات آموزشی

دکتر

فولاد

doctorfolad.com

با ما تماس بگیرید