حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رشد تولید فولاد با وجود محدودیت‌های انرژی

رشد تولید فولاد با وجود محدودیت‌های انرژی

رشد تولید فولاد با وجود محدودیت‌های انرژی
رشد تولید فولاد با وجود محدودیت‌های انرژی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به زحمات و تلاش‌‌‌های شبانه‌‌‌روزی تولیدکنندگان برای رفع مشکلات جامعه از منظر اشتغال‌زایی و مسوولیت‌‌‌های اجتماعی تصریح کرد: به کسب رکوردهای تولیدکنندگان در کشور افتخار می‌‌‌کنیم و همه مردم را در آن سهیم می‌دانیم.

رشد صنعتی کشور در سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۲/ ۵‌درصد بوده است و این مهم نشان می‌دهد که تولیدکنندگان به وظایف خود به خوبی عمل کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فولاد هرمزگان

محمدجواد حاجی‌‌‌حسینی نتایج به دست آمده را نتیجه درایت و مدیریت صحیح دانست و گفت: مطابق با آمارهای جهانی، تولید فولاد در دنیا طی سال ۲۰۲۲ میلادی حدود ۲/ ۴‌درصد کاهش یافته است، اما در مقابل این رشد منفی جهانی، تولید فولاد در کشورمان طی این سال، رشد ۸ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کرده و به بیش از ۳۰ میلیون تن رسید.

شیرآلات صنعتی تهران

وی در ادامه تصریح کرد: این دستاورد با همه محدودیت‌های داخلی و بین‌المللی به دست آمده است. وی با اشاره به اینکه توزیع گاز در کشور از سوی وزارتخانه‌‌‌های مربوطه از هیچ الگوی مشخصی پیروی نمی‌‌‌کند و تمام کشور را به صورت یکپارچه و شبکه می‌‌‌بینند، اظهار کرد: شرکت‌های گاز استان‌‌‌ها مسوولیت را در توزیع گاز از خود سلب و به مرکز واگذار کردند و این اتفاق باعث ایجاد عدم‌توازن در توزیع گاز در کشور می‌شود.

متاسفانه با این رویکرد، حتی برخی تولیدکنندگان ناچار به تعطیلی‌‌‌های بلند‌‌‌مدت شدند. با این حال آن تولیدکنندگانی هم که تعطیل نشدند، کمبود انرژی به تولید آنها ضربه زده است. امیدوار هستیم با مدیریت صحیح این حوزه، رویکردهای نادرست در حوزه صنعت در سال‌های قبل به‌ویژه در زمینه تامین توزیع انرژی اصلاح شود. ضمن اینکه مکان‌‌‌یابی توسعه‌‌‌های فولادی جدید از مرکز و مناطق کم‌‌‌آب به سمت سواحل و کنار آب رود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

اخبار و مقالات آموزشی

دکتر

فولاد

doctorfolad.com

با ما تماس بگیرید